Interneto žemėlapių tyrimas

VU doktorantas Andrius Balčiūnas savo rengiamoje disertacijoje „Interaktyvių internetinių žemėlapių funkcionalumo tyrimų metodologija“ analizuoja, kokie yra šiuolaikinių interneto žemėlapių naudotojų poreikiai funkcionalumui, grafiniam dizainui, patogumui. Tyrimams vykdyti doktorantas sukūrė specialią internetinę aplikaciją (programą), kurioje naudotojų poreikiai tiriami remiantis darbe suformuota nauja tyrimų metodologija. Tyrimo metu naudotojui suteikiama galimybė pačiam susikurti žemėlapį tokį, kokį jis jį įsivaizduoja, su tokiais elementais, kurių jam reikia. Programa leidžia ne tik vykdyti tyrimą, bet ir iškart analizuoti rezultatus. Kviečiame studentus aktyviai dalyvauti tyrime. Jūs ne tik galėsite išbandyti savo jėgas kuriant žemėlapius, bet ir susipažinsite, kokie elementai juos sudaro, kokie yra interneto žemėlapių kūrimo etapai. Tyrimų programa pasiekiama adresu – www.cartoui.com.