Projektai

Kartografijos centras ne tik vykdo studijas bei atlieka mokslinius tyrimus. Svarbi jo veikla – įvairių teminių žemėlapių, jų serijų ir atlasų sudarymas.  

 

Teminė kartografija šiais laikais yra ypač didelio  profesinio meistriškumo reikalaujanti veikla. Kiekvienu atveju būtina įsigilinti į žemėlapio apimamą dalykinę sritį, išrinkti svarbiausią informaciją ir ją perteikti sutartiniais ženklais. Kartografijos centro darbuotojai tokią analizę atlieka savarankiškai arba bendradarbiaudami su dalykinės srities specialistais – taip gaunamas geriausias rezultatas. 

 

Žemėlapiai sudaromi panaudojant įvairias GIS, CAD ir skaitmeninės grafikos programas, parengiami spaudai. Siūlome originalius ir kūrybiškus kartografinio dizaino sprendimus.   Žemėlapių sudarymas yra ir svarbi Kartografijos magistro studijų dalis. Dirbdami kartu su patyrusiais kartografais studentai įgyja vertingų praktinių įgūdžių, o darbuotojai pasisemia naujų idėjų. Kol kas vieni kitais nenusivylėme! Ypač įdomūs studentų mokslinių tyrimų rezultatus atspindintys ir studentų grupių sudaryti originalūs žemėlapiai. 

 

Kviečiame susipažinti su svarbiausiais Kartografijos centro projektais.