Įspūdžiai iš tarptautinės kartografijos konferencijos Paryžiuje

Tarptautinėje kartografijos konferencija šiais metais vyko Paryžiuje, liepos 03-08 dienomis. Kartografijos centras šioje vienoje didžiausių ir svarbiausių pasaulinių konferencijų turėjo tris atstovus: doc., dr, Giedrę Beconytę ir doktorantus Andrių Balčiūną bei Inga Ročiūtę. Kartografijos centro atstovų dalyvavimas buvo itin sėkmingas ir pažymėtas tiek pranešimais, tiek straipsniais, tiek apdovanojimais:

• skaityti trys pranešimai, kurie publikuoti konferencijos medžiagoje;
  • dalyvauta konferencijos ir prieškonferenciniuose seminaruose, kurių metu gauta vertinga informacija panaudota gerinant paskaitų medžiagą ir kt.;
  •  publikuotas straipsnis viename žinomiausių kartografijos srities žurnalų – „The Cartographica“.
  •  Giedrė Beconytė ir Andrius Balčiūnas atstovavo Lietuvos kartografų draugiją Tarptautinės kartografijos asociacijos Generalinėje asamblėjoje. Trumpa informacija apie Asamblėjos metu priimtus sprendimus.
  • Laimėtas konkursas
  • Apdovanojimas skiriamas tarptautinės kartografijos asociacijos jauniesiems mokslininkams.
  • ir daug visko..

Išsamesnius įspūdžius iš konferencijos rasite prezentacijoje, kuri buvo pristatyta kartografų sesijos metu, spalio mėnesį vykusioje ESRI Lietuvos naudotojų konferencijoje.