Baigusiųjų atsiliepimai

 

Papildomųjų studijų programą baigė jau nemažai žmonių – ir naujų kolegijų absolventų, ir jau nemažą patirtį sukaupusių profesionalų. Dauguma jų įstojo į pasirinktas magistro studijų programas, jas baigė ir dirba pagal įgytą specialybę, kiti sėkmingai studijuoja pasirinktose magistro studijų programose. Dalinamės maloniais jų atsiųstais atsiliepimais.

 

 

2017_emarinas

 

Ernestas Marinas
Kauno kolegija, 2017

 

Geografijos papildomosios studijos – tai žingsnis tobulėjimo kelyje, siekiant dar nepasiektų mokslo aukštumų. Studijos lengvai suderinamos su darbu, dėstytojai pasiruošę visuomet padėti, ar pakonsultuoti nuotolinių būdu, studijuojant įgyjama ne tik naujų žinių bei patirties, bet ir galimybė studijuoti kartografijos magistrantūroje. Šių studijų metu įgytos teorinės ir praktinės žinios suteikia galimybe plačiau pažiūrėti į mus supančia aplinka pro geografijos prizmę.

 

 

Aurelija Viluckytė
HAAGA-HELIA UAS (Suomija), 2016

 

 

Papildomosios Geografijos studijos Vilniaus Universitete buvo tarpinis laiptelis man siekiant įgyti Kartografijos magistrantūros laipsnį. Tai buvo gana išsami santrauka to, ką studentai studijuoja geografijos bakalaure, skirta susipažinimui su pakraipa ir esminėmis žiniomis, kurios reikalingos toliau studijuojant magistrantūroje.

Sužinojau ir išgirdau daug naujų dalykų, man buvo labai įdomu ir skatino susidomėti ir dar labiau laukti ateinančių magistrantūros studijų. Dėstytojai buvo labai draugiški ir lankstūs, ypač patiko tai, kad jie galėjo prisitaikyti prie mūsų darbo kalendoriaus ir pasiūlyti visiems tinkantį paskaitų laiką.

Džiaugiuosi pasirinktomis studijomis ir rekomenduoju kitiems, baigusiems žesmesnės pakopos studijas „išsilyginti“ jas šių papildomųjų studijų pagalba!

 

2015_sabaliauskai

 

 

Ligita Sabaliauskienė ir Bartas Sabaliauskas
Kauno kolegija, 2015

 

Papildomosios geografijos studijos Vilniaus universitete buvo įdomios ir naudingos, išmokome ir sužinojome daug naujų dalykų, kurių nebuvome išklausę ankstesnių studijų metu.

 

Visi dėstytojai ir kitas čia dirbantis personalas malonūs bei rūpestingi, (turbūt geriausi dėstytojai, esantys Lietuvoje, dėsto šiame universitete). Studijų grafikas lankstus, suderinamas su darbu. Dėstytojai – savo srities profesionalai.

 

Labai džiaugiamės pasirinkę  tęsti studijas Vilniaus universitete. Rekomenduojame ir kitiems.

 

 

2014_editaa

 

 

Edita Abramavičienė
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, 2014

 

Papildomosios studijos suteikėdaug žinių ir gebėjimų, ypatingai reikalingų sėkmingoms magistrantūros studijoms. Studijos buvo labai patrauklios tiek studijų kokybe,tiek laiko pobūdžiu, tiek finansiniu atžvilgiu. Studijuodama susidūriau su geranorišku ir nuoširdžiu VU kolektyvu, taip pat su profesionaliais dėstytojais, kurie ne tik puikiai išmano, bet ir įdomiai perteikia dėstomą medžiagą.

 

 

2013_vazukas

 

 

Vilius Ažukas
Kauno kolegija, 2013

 

Papildomosios studijos buvo puiki galimybė dar studijuojant kolegijoje 3 kurse siekti tolimesnių užsibrėžtų tikslų. Studijos buvo įdomios ir lengvai suderinamos su studijomis kolegijoje, dėstytojai malonūs ir draugiški. Šios studijos suteikė puikias galimybes studijuoti Kartografijos magistrantūroje.

 

 

2013_mmazeika

 

 

Mantas Mažeika
Kauno kolegija, 2013

 

Papildomųjų studijų programa – išskirtinė galimybė tobulėti mokslo srityje, leidžianti toliau siekti mokslo aukštumų Kartografijos magistratūroje. Šių studijų metu įgyta patirtis padėjo kompleksiškiau įvertinti vykstančius procesus mus supančioje aplinkoje. Studijas palengvino šaunus dėstytojų kolektyvas. 🙂