2003–2010

 

2010

 

  Andrius Balčiūnas
Magna Cum Laude diplomas
Manau, svarbiausia, kad kartografijos magistro studijos buvo įdomios ir naudingos. Įdomios – dėl nuoširdžių, komunikabilių ir savo dalykus puikiai išmanančių dėstytojų, naudingos – dėl studijų metu įgytų žinių praktiškumo, šiuolaikiškumo. 2 metų kartografijos studijos suteikė patirties, kuri išliks visą gyvenimą.
  Aliona Buiko – Milentjeva
Kartografijos studijos kaip ir visi metai praleisti Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultete suteikė be galo daug teigiamų dalykų, bet svarbiausias jų yra nuolatinis žinių troškimas ir noras tobulėti, nes mokslai nesibaigia užvėrus universiteto duris ir gavus diplomą. Dėkoju visiems dėstytojams už turtą, kuris yra neįkainojamas – žinias. O tiems kas svarsto ar stoti į kartografiją, mano atsakymas: TAIP TAIP ir dar kartą TAIP 🙂 Šios studijos yra įdomios, suteikiančios daug praktinių žinių ir įgudžių, o dėstytojai nuostabūs 🙂
  Pavel Korotkich
Kartografijos studijos asmeniškai man suteikė ganėtinai daug žinių, tame tarpe ir kompiuterinio raštingumo bei techninių gebėjimų naudotis šiuolaikinėmis žemėlapių sadarymo programomis. Studijos Kartografijos centre buvo įdomios bei produktyvios, kadangi jos neapsiribojo vien tik teorinėmis žiniomis, bet buvo ir nemažai praktinių užsiėmimų. Be to, dėstytojai per visą studijų laikotarpį buvo supratingi ir tolerantiški.
  Indrė Kosinskaitė

 

2009

 

  Donatas Danielius
Anekdotas „Mokytis, mokytis ir dar kartą; mokytis, nes darbo pagal specialybę vistiek negausi“ baigus kartografijos studijas netinka :)
  Roma Kutkaitė
  Neringa Mačiulevičiūtė – Turlienė
„Turėk savyje žemėlapį“ – taip lakoniškai ir vaizdžiai kartografinio mentaliteto būtinybę apibūdino Prof. Č. Kudaba. Kartografijos studijos padėjo tvirtus kartografinio mentaliteto pamatus ir sugriovė mitą, kad moterys nesiorentuoja žemėlapiuose. Už tai didelis AČIŪ Kartografijos centro darbuotojams bei už jų didelį indėlį ugdant jaunąją Kartografų kartą.
  Daiva Naidičaitė
Kartografijos magistro studijos tikrai įdomios ir naudingos.Kas domisi grafiniu dizainu, duomenų bazių kūrimu, programavimu, žemėlapių kūrimu ir jų taikymu, tikrai rekomenduoju studijuoti Kartografijos centre. Įgytas žinias laisvai pritaikysit ne tik mokslų srityje, bet ir gyvenime. Studijų metu patyriau daug gerų akimirkų. Ir dėkui tikrai supratingiems ir draugiškiems dėstytojams.
  Inga Ročiūtė – Žalalienė
Magna Cum Laude diplomas
Kartografijos studijos buvo paskutinės minutės sprendimas… : Iki stojimo į magistro studijas dokumentų pasirašymo net nesvajojau studijuoti šios specialybės. Dabar labai džiaugiuosi priimtu netikėtu sprendimu… : Šios studijos labai įdomios, naudingos bei šiuolaikiškos, kurios mane įtraukė ir nepaleidžia iki šiol… Rekomenduoju išbandyti…

 

2008

 

  Rūta Gaidelytė – Aguarrab
  Kristina Gurjanovaitė – Jarmalavičienė
  Juliana Ilgevičiūtė – Karčiauskienė
  Rokas Levinskas
  Giedrius Motiejūnas
Kartografijos studijos buvo įdomios ir naudingos, nemažai dalykų kurių yra išmokstama jų metu puikiai sekasi taikyti ne tik kartografijos srityje, o įgytos kartografinės žinios dažnai suteikia nemažą pranašumą įgyvendinant daugelį sumanymų.
  Eglė Šerėnaitė
  Vytautas Trakimas
  Karolis Žalys

 

2007

 

  Vaida Čiutaitė

  Artūras Kmeliauskas
  Raimonda Lumpickaitė
  Donatas Ovodas
  Agnė Žebelytė – Romienė
Kartografijos magistrantūros studijos buvo tikrai įdomios ir labai naudingos. Įgijau daug teorinių žinių ir praktinių įgūdžių GIS taikymo kartografavime, duomenų bazių kūrimo, žemėlapių sudarymo ir publikavimo bei kitų kartografijos žinių. Esu tuo labai patenkinta, nes įgytas žinias puikiai pritaikiau darbuose. Dėkoju profesionaliems Kartografijos centro dėstytojams.

 

2006

 

  Egidijus Kamarauskas
  Lina Kauneckaitė – Česnakaitienė
Džiaugiuosi, kad kažkada įstojau i kartografijos specialybę, dar labiau džiaugiuosi, kad baigiau :) Studijos buvo ne tik naudingos, įdomios, bet ir linksmos, o dėstytojai supratingi ir padedantys.
  Vaida Valaitė
  Rita Kanapelkaitė – Viliuvienė
Cum Laude diplomas
Mokantis vidurinėje mokykloje, kompiuteris dar buvo retenybė. Todėl labai vertinu tai, kad būtent universitetinių kartografijos studijų dėka igijau ir ištobulinau kompiuterinį raštingumą. Studijų metu įvaldžiau keliolika kompiuterinių programų, tame tarpe kompiuterinės grafikos ir maketavimo, GIS, duomenu bazių kūrimo, programavimo bei Interneto svetainių kūrimo.

 

2005

 

  Julius Donatas Budrevičius
Magistrantūros studijos Kartografijos centre buvo įdomios ir turiningos (be abejo ir linksmos) ne tik savo teorinėmis žiniomis, bet ir praktiniais užsiėmimais. Kurių metu įgytos žinios bei patirtis labai pravertė ir baigus studijas.
  Justina Gruzdytė – Šavelskienė
  Vilmantas Januškevičius
  Gintarė Duobaitė – Ovodienė
Džiaugiuosi, baigusi kartografiją. Tai specialybė, kurią įgijus galima dirbti bet kurioje pasaulio šalyje…ne taip kaip teisę ar ekonomiką :)))… Įgautas žinias galima pritaikyti dirbant ne tik kartografini darbą, nors kol kas kartografų paklausa yra.
  Antanas Pieviškis

 

2004

 

  Laura Grižaitė
  Jana Konstantinova – Vanagė
  Audrius Kryžanauskas
  Donatas Šidlauskas
  Kęstutis Vanagas
  Jevgenijus Žikulinas

 

2003 – pirmoji Kartografijos magistrų laida

 

  Miglė (Mieglė) Bernotaitė – Šalkuvienė
Studijos buvo naudingos ir idomios. Tiek dėstytojai tiek studentai dalinosi idėjomis, netrūko iniciatyvos (nuostabi kelionė i Vokietiją). Norėtųsi palinkėti, kad neišblėstų tas entuziazmas, o tik dar labiau išaugtų, išliktų geri santykiai tarp dėstytojų ir studentų. Be abejo dar daug ka reikia tobulinti studiju programoje, bet tvirtai tikiu, kad su kiekvienais metais ji bus geresnė ir turiu didelį norą prie to prisidėti.
  Linas Bevainis
Studijos Kartografijos Centre buvo visapusiškai įdomios ir naudingos. Dėsčiusieji paskaitas KC darbuotojai turi mokslinius laipsnius ir yra savo srities specialistai. Todėl manau, kad jie yra pakankamai kompetentingi dėstyti jiems paskirtus dalykus. Mano nuomone, studijuodamas kartografijos krypties programą, gavau nemažą žinių bagažą, kuri tikiuosi sėkmingai panaudoti ateityje. Esu dėkingas Kartografijos Centrui už suteiktą galimybę igyti kartografijos krypties magistro laipsnį
  Skirmantas Gudukas
2003 m. Kartografijos centre paruošta pirmoji kartografijos magistrų laida. Aš labai patenkintas, kad ir man teko garbė būti tarp pirmųjų. Visas Kartografijos centro kolektyvas yra šaunus. Tokio šiuolaikiško ir neatsainaus požiūrio į studentus kaip į kolegas dar nebuvau matęs. Be to, ir kartografijos studijų programa yra šiuolaikiška, pritaikyta laisvos rinkos poreikiams. Teoriniai dalykai buvo dėstomi labai profesionaliai. Galbūt trūko šiek tiek daugiau praktinių įgūdžių. Buvau sužavėtas Kartografijos centro dėstytojų veiklumu ir iniciatyva. Tik dėka jų visai kartografijos magistru laidai pasisekė pabuvoti Vokietijoje. Baigdamas galiu drąsiai teigti, kad tos žinios, kurias gavau Kartografijos centre, tikrai pravers ir gyvenime.
  Audronė Jakniūnaitė
Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę studijuoti kartografijos specialybės magistranturoje ir esu labai dėkinga Kartografijos centrui už šią galimybę. Smagu buvo bendrauti tiek su geranoriškai nusiteikusiais dėstytojais, tiek ir su savo kolegomis studentais. Labai norėčiau palinkėti, kad Kartografijos centras visad liktų toks iniciatyvus ir neišblėstų dėstytojų ryžtas ir noras kelti kartografijos studijų lygi.p.s. Jei kartais reiktų kokios nors pagalbos ką nors dėstant, ruošiant ar pan., ir manytumėte, kad aš galiu būti kuo nors naudinga, visad mielai pasistengsiu pagelbėti Kartografijos centrui :)
  Vilma Patalavičiūtė – Kamenska
Magistro studijos Kartografijos centre buvo įdomios ir naudingos. Daug sužinojome apie kartografiją nuo seniausių laikų iki dabarties. Gautos kartografinės žinios atvėrė galimybes tolesnėms studijoms Vokietijoje.
  Jurgita Špūraitė
Cum Laude diplomas
Kartografijos magistraturos studiju programa įdomi ir įvairiapusiška, centre dirba puikus, gerai išmanantis savo darbą pedagogų kolektyvas. Studijų metu įgijau daug įdomių ir kartografo darbe reikalingų žinių. Esu nuoširdžiai dėkinga Kartografijos centrui už suteiktą galimybę studijuoti KARTOGRAFIJOS magistrantūroje, bei linkiu sėkmės ruošiant naujas kartografų magistru laidas.
  Gintautas Zenevičius
  Neringa Žukauskaitė