2011–2023

2023

 

Almantas Benys
Povilas Čukauskas  
(Cum Laude diplomas)

 

 ”Magistrantūros studijos suteikia netik naujų žinių ar kompetencijų, bet ir ugdo įgūdžius kryptingai ir nesiblaškat tobulėti pasirinktoje kryptyje, kelti klausimus ir kūrybingai ieškoti į juos atsakymų. Dėkoju dėstytojams už atvertus naujus kelius ir jų kantrybę, bei norą padėti kai atrodo, kad išeities jau nėra. ”

 

 

2022

 

Viachaslau Alifirenka (anglų k. programa)
Arnoldas Bernatavičius

Ernestas Dicevičius
Simon Phillipp Herbst 
(anglų k. programa, Cum Laude diplomas)
Vita Mačinskaitė
Svajūnas Vepštas

 

 

2021

 

Austėja Borusaitė
Dainius Frišmantas (Cum Laude diplomas)
Motiejus Jakštys
Živilė Jakubkaitė

 

Baigę kartografijos studijas didžiuojamės tapę šios bendruomenės dalimi. Studijos suteikė tvirtą teorinių, praktinių žinių pagrindą, padėjo lavinti kūrybingumą, loginį, analitinį mastymą. Dėkojame dėstytojams už tikėjimą, kantrybę, naujausių ir geriausių žinių perdavimą, o labiausiai –  už skleidžiamą ir užkrečiamą meilę kartografijai!

 

 

2020

 

Živilė Kudžmaitė
Gustė Metrikaitytė
(Cum Laude diplomas)
Titas Muterlevičius
Beatričė Petkutė
Kristina Piekutė
Rūta Udraitė

 

Po magistro studijų į klausimą „ar rekomenduotum GIS sritį draugams?“ vienareikšmiškai atsakyčiau – TAIP, TAIP, TAIP!
Nes čia inovacijos, naujausi sprendimai, įvairiausi duomenys, tarptautinės galimybės, nuo žemėlapio sudarymo iki AI taikymų.

— Gustė

 

 2019

 

Justė Atažanovaitė
Enrika Juzėnaitė
Evaldas Kazlauskas

Armandas Maižvila
Ernestas Marinas

 

2018

 

 

Irena Ciparytė (Cum Laude diplomas)
Irmina Kaminskaitė
Jonas Kaminskas
Dalia Klimavičiūtė
Laura Kurgonaitė
Marius Marma (Magna Cum Laude diplomas)
Dovydas Rutkauskas
Lukas Tubutis
Vilma Vanagaitė (Cum Laude diplomas)
Aurelija Rūta Viluckytė (Lietuvos Esri jaunojo mokslininko konkurso nugalėtoja)

 

 

2017 

 

2017_vjankauskaite

Daug žmonių, kai pasakai, kad studijavai kartografiją, paklausia, o kas tai, ar kur žemėlapius piešia? Visada nusišypsau – piešia, piešia“… ?. Ir ne tik. Kartografija man visada liks studijomis, kuriose tiksliuosius mokslus suderini su kūrybiškumu. Šiuolaikiniame pasaulyje kartografija neatsiejama nuo informacinių technologijų: studijų metu mokaisi programuoti, projektuoti duomenų bazes, dirbti su įvairiomis erdvinių duomenų apdorojimo programomis, skraidini bepilotį orlaivį. Mokaisi kurti: sudaryti ir publikuoti žemėlapius. Įgyji daug naudingų žinių ir praktikos, kurių nereikės laikyti stalčiuje. Studijos labai įdomios ir kūrybiškos, nuostabūs dėstytojai – puikūs savo srities specialistai. Ačiū Jiems! Studijų metai prabėga  nepastebimai.
Virginija Jankauskaitė

 

2017_rskapaite

Mano požiūriu, esminė kartografijos studijų vertė yra tame, jog studentai studijų metu gaudami informaciją į ją gali reaguoti aktyviai ir produktyviai, užuot tapę  svetimų minčių talpyklomis.  Tai, ką patyriau, stimuliavo mano pačios mąstymą. Ypač skatinamas kūrybiškumas: naujos idėjos bei perspektyvos.
Raimonda Skapaitė

 

 

Ugnė Andriulaitytė
Jūratė Daukšienė
Virginija Jankauskaitė
Audrius Kalesnikas
Dovydas Pajarskas
Julius Pašukonis
Vaida Petrauskaitė
Vėjas Mykolas Pinkevičius
Bartas Sabaliauskas
Ligita Sabaliauskienė
Raimonda Skapaitė
Kęstutis Vaišnys
Lukas Zmejevskis

 

 

2016  

 

  Agnė Damaševičiūtė
  Juozas Jankauskas
  Ramunė Jurgelevičiūtė
  Edvinas Kaluginas
  Erika Kizalaitė
Cum Laude diplomas
2016_gstatkevicius   Giedrius Statkevičius
  Aurelija Šturaitė
  Elena Šukevičiūtė
 

Agnė Valukonytė
Cum Laude diplomas

Smagu, kad dveji metai, praleisti Kartografijos centre, suteikė ne tik teorinių, praktinių, profesinių žinių, tačiau kartu leido tobulėti draugiškame dėstytojų kolektyve, mėgautis bendravimu bei komandiniu darbu bendrakursių tarpe. Studijų metu taip pat buvo suteiktos visos galimybės išvykti bei tobulintis užsienyje, kas be abejo praplėtė kartografo profesinės veiklos suvokimo ribas. Belieka palinkėti sėkmės visam Kartografijos centro kolektyvui, o būsimiems kartografijos studentams – ryžto renkantis šias studijas bei užsidegimo tobulėjant tolesnėje kartografinėje veikloje!

  Jonas Venčkauskas

 

2015  

 

  Vilius Ažukas
  Marius Bartašius
  Donatas Gudelis
 

Linas Jankaitis

Akivaizdu, kad kartografijos studijos ne kiekvienam. Jos įvairiapusiškos, intriguojančios ir keliančios iššūkius visuomet. Šias studijas renkantis turi tikrai mylėti kartografiją, nes kitaip bus ne vien „per sunku“, tačiau dar minimum ir agonija. Vienas už kitą geresni dėstytojai ir sudarė visas sąlygas patirti daug kartografinių iššūkių, kurie tarsi ugnis bei vanduo kalvio rankose galiausia ir „nukalė“ išskirtinės kokybės esamų ir vėlesnių (ne vien kartografinių) darbų įrankius – Kartografus.

 

Vilma Kutulytė

Džiaugiuosi pasirinkusi šias studijas. Įgavau labai daug įdomių ir vertingų žinių. Smagu, jog turėjau garbės tobulėti ir augti kaip žmogus tokioje šiltoje ir draugiškoje KC kolektyvo apsuptyje. Ačiū Jums už puikius studijų metus!

  Mantas Mažeika
 

Lina Sauserytė

Kartografijos centro darbuotojai – nuostabūs žmonės. Norėčiau padėkoti Jiems už nuoširdumą, visapusę pagalbą, bei draugiškumą. Kartografijos magistrantūros studijos tikrai davė daug praktinių ir teorinių žinių, kurios praverčia ir gyvenime.

 

Kristina Šeškauskaitė

Magistratūros studijos Kartografijos centre, pats geriausias pasirinkimas. Įdomios paskaitos, nuostabūs dėstytojai, puiki atmosfera. Įgytos žinios tikrai pritaikomas praktikoje, o tai svarbiausia. Dėkoju už puikias studijas visam KC kolektyvui!

  Darius Vasiliauskas

Kartografija nėra žemėlapiai. Kartografija nėra bejausmis moters balsas navigacinėje sistemoje po 500 metrų liepsiantis sukti į dešinę. Kartografija nėra apps‘as išmaniajame telefone, kurio pagalba galima surasti artimiausią piceriją ar pagauti ypač retą pokemoną. Kartografija – tai galimybė regėti daugiau, giliau, plačiau, ryškiau; žvilgtelėti kas gi slypi anapus matricos; anapus krūvos iš pažiūros beprasmių tekstų ir skaičių kratinio. Linkiu pasirinkti kartografijos studijas ir išvysti savo terra incognita.

  Jonas Žydelis

 

2014  

 

 

Antanas Cikanauskas

Kartografijos studijos buvo kupinos naudingų teorinių bei praktinių žinių. Draugiški bei supratingi dėstytojai ir nedidelė studentų grupė sukūrė jaukią akademinę atmosferą.

  Vaida Indenauskaitė
  Gerda Ožiūnaitė
 

Rasa Varanytė

Svarbiausios atrodo per dvejus kartografijos magistro studijų metu įgytos praktinės kompiuterių technologijų žinios, kurias vėliau tikrai naudojame. Taip pat išskirčiau nuoširdų ir draugišką Kartografijos centro darbuotojų požiūrį bei pasitikėjimą studentais.

 

2013  

 

  Donatas Bružas
Cum Laude diplomas
 

Edita Maneikaitė
Magna Cum Laude diplomas

Akimirkos, praleistos programuojant, sudarinėjant esybių – ryšių modelius, gilinantis į spalvų harmoniją, skaičiuojant iškraipymus ar sudarinėjant žemėlapius, yra vertybė. Vertybė, už kurią norisi kiekvienam dėstytojui pasakyti nuoširdų Ačiū ir palinkėti toliau išlaikyti įkvepiančią ir draugišką atmosferą Kartografijos centre.

  Paulius Venckus
  Inga Zenevičiūtė
  Edgaras Žukauskas

 

2012 – dešimtoji Kartografijos magistrų laida

 

 

Mindaugas Džiautas

Dveji kartografijos magistro studijų metai prabėgo labai greitai, tačiau jie davė daug reikalingų ir naudingų žinių. Puikus dėstytojų ir grupės draugų kolektyvas buvo tik dar didesnė paskata studijuoti. Taip pat džiaugiuosi gauta galimybe išvyktį studijuoti į užsienį pagal mainų programą bei ten įgyti ne tik naujų mokslo žinių, bet ir gyvenimiškos patirties. Linkiu Kartografijos centrui toliau tobulėti ir sėkmingai vystyti veiklą.

 

Agnė Eismontaitė – Matonienė
Magna Cum Laude diplomas

Patys turiningiausi, įdomiausi ir naudingiausi studijų metai buvo praleisti Kartografijos centre. Jau seniai apgalvotas sprendimas pasirinkti šią studijų programą pateisino visas viltis ir lūkesčius. Ačiū dėstytojams už suteiktas žinias, nuoširdų bendravimą ir supratingumą 🙂

 

Jurga Kuodytė – Dūdė

Kartografija – tai nepaprastai įdomi ir neišsenkanti sritis, atverianti įvairias galimybes. Įdomios ir praktiškos studijos labai praplėtė akiratį, šaunus ir humaniškas KC kolektyvas suteikė daug neįkainojamų vertingų žinių. Labai ačiū už viską, šie metai man buvo labai turtingi.

  Auktumas Šidiškis
  Emilis Vitkauskas
 

Jovita Gegužytė – Žemaitienė

Labai džiaugiuosi, kad magistro studijoms pasirinkau kartografiją. Labiausiai mane sužavėjo dėstytojai – puikia dėstymo metodika, skatinimu plačiau viskuo domėtis. Studijos viršijo mano lūkesčius, o įgytos žinios ir patirtis – neįkainojama.

  Edgaras Živatkauskas

 

2011  

 

 

Asta Adomaitytė

Džiaugiuosi, kad magistro studijas pasirinkau būtent Kartografijos centre. Praktinės ir teorinės žinios, kurių čia įgijau, yra ne tik reikalingos ir pritaikomos daugelyje sričių, bet ir ugdo kūrybišką mąstymą, kas yra ne mažiau svarbu. Prie to ypatingai prisideda iniciatyvūs ir supratingi Kartografijos centro dėstytojai, į kuriuos visuomet buvo galima kreiptis pagalbos ir patarimų.

 

Vilmantas Alekna

Labiausiai vertinu per dvejus kartografijos magistro studijų metus įgytas praktines kompiuterines žinias, kurias vėliau daug paprasčiau yra gilinti savarankiškai. Taip pat išskirčiau nuoširdų ir lankstų Kartografijos Centro darbuotojų požiūrį į užsiėmimų organizavimą bei pasitikėjimą studentais.

 

Marius Baikauskas

Kartografijos studijos buvo labai įdomios ir naudingos. Dėstomi dalykai buvo orientuoti į praktines užduotis, o įgytas žinias galima panaudoti įvairioje veikloje. Labai patiko tai, kad per dvejus studijų metus dėstytojai buvo supratingi ir leido pasireikšti kiekvieno studento originalumui atliekant pateiktas užduotis.

 

Arvydas Ranonis

Labai draugiškas dėstytojų bei studentų kolektyvas palieka pačius geriausius įspūdžius apie praėjusias studijas. Ypač įstrigo dėstytojų pasitikėjimas studentais, bei kokybiška ir neatmestina dėstymo metodika.

 

Kazimieras Špakauskas

Kartografijos studijos – tai laikas kuris buvo praleistas labai įdomiai: draugiški dėstytojai – tikri savo srities specialistai, linksmi grupiokai, bei daug naudingų žinių.